HNHTKJ 130W 4.5mm Round Tip AC Adapter Laptop Charger Fit for Dell Xps 15 7590 9530 9550 9560 9570, Inspiron 7348, Precision M3800 5510 5520 5530 5540 HA130PM130 0V363H DA130PM130 06TTY6 0RN7NW
★★★★★ 4.3 47 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by inaccess.com.br
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
HNHTKJ 130W AC Adapter
  • DC Power Output: 19.5V 6.67A 130W, 4.5 x 3.0mm Tip
  • AC 100–240V input (50–60Hz), Support global use
  • In The Box: 1x charger; 1x power cord
UPC 751300054759
Brand HNHTKJ
Color Black
Wattage 130 watts
Amperage 6.67 Amps
Portable No
Power Plug Type B - 3 pin (North American)