★★★★★ 4.6 82 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by inaccess.com.br
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
To ensure that you receive the correct product, please check the motorcycle model and year carefully before placing an order. Thank you for your cooperation!Aluminum Quantity:1 PieceColor:Red/Black/Blue/yellowmodels and years:For GL 1500 1988-2002For GL 1800 2003-2014For F6B 2012-2014For X4 1998-2000 For STX 1300 2003-2014For VT 1300 CX 2009-2014For CB 1300F 2004-2012For Crosstourer 1200 2013-2014For ST 1100 1996-2001For XL 70V 2006-2014For NT 700V 2010-2014For CTX 700/700N 2014-2014For Sliver Wing 600 2003-2014For Sliver Wing 4002008-2014For CBF600 2004-2007For C&BF 600S 2004-2014For CBR600F 2000-2014For CBR600 RR 2003-2006For Hornet 600 1998-2014For C&BF 500 2004-2007For CB 400SF 1993-2014For CB 400 2004-2012For F6C 1996-2003For DN-01 2009-2014For CB 1100 2009-2014For CB1000 BIG1993-1997For CBF1000 2006-2012For CBR900 RR 2000-2003For CBR 929 RR 2000-2002For CBR954 RR 2003-2004For CBR 1000RR 2004-2005For VTR 1000F 1997-2007For XV 1000V 2006-2014For Hornet 900 2002-2006For CrossRunner 800 2013-2014For VFR 800 1998-2014For Shadow 750/Black 2009-2014For CB 750 1993-1996For Integra 750 2013-2014For Integra 700 2012-2013For NC700/S/X 2012-2017For NC750/S/X 2012-2017For NX500 2024-For Hornet CB500 2024-For CBR500R 2024-For CB650R / CB650R E-Clutch 2024-For NT1100/DCT 2022-2023For REBEL 1100/DCT/MT 2022-2023For Transalp XL750 2023-2024
Color Black Logo (Hornet)
Brand Name SHDFUO
Item Weight 150 Grams
Manufacturer SHDFUO
Model Number SHDFUO
Exterior Finish Brushed
Manufacturer Part Number SHDFUO
Manufacturer Warranty Description No Warranty
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.6 out of 5
★★★★★
82 ratings | 34 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
84% (69)
4 stars
3% (2)
3 stars
2% (2)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (8)